Müükapartment
1-room apartment in Tallinn
149 900 €
2998 €/m²
Kase tn 68/2, Maarjamäe, Pirita
1
Toad kokku
1
Magamistoad
50 m²
Elamispind
Ehitusaasta2006
Korrus3 / 5
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: kinnisvara24.ee
Asukoht
Kase tn 68/2, Maarjamäe, Pirita
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
500 m7 minRaudteejaam
4 km10 minLennujaam
4 km11 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minÜlikool
4 km11 minRaamatukogu
300 m4 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m10 minToidupood
1,0 km16 minRestoran
900 m14 minPank
1,8 km29 minTervishoid
Apteek
600 m10 minArst
1,1 km17 minHaigla
6 km15 minVeterinaaria
1,5 km24 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
1,2 km18 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
2,9 km8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.