Müükapartment
2-room apartment in Jõelähtme vald
163 900 €
4118 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
39.8 m²
Elamispind
Ehitusaasta2023
SeisukordUus
OmandKaasomand
Korrus2 / 4
Lisaomadused
Parkla
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.lv
Energiatõhusus
Energiaklass
B
Class B
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmLennujaam
4 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
8 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
3 kmHaigla
6 kmVeterinaaria

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.