For Salecommercial
Kantoorruimte 251 m2 te koop vlakbij bij E17 te Zwevegem
€645,955
€1,656/m²
Blokkestraat 41 bus B, 8550, Zwevegem
390 m²
Livable surface
251 m²
Land area
Description
In Zwevegem treffen we deze kantoren vlakbij af- en oprittencomplex E17 Zwevegem Kantoorruimte van 251 m 2 met zeer vlotte verbinding naar E17 en R8. Ook mogelijk om unit van 195 m 2 of 272 m 2 aan te kopen Inclusief 5 parkeerplaatsen bij het kantoor en een zeer grote gratis parking op wandelafstand aan het gemeentepunt. Troeven Ideaal voor landschapsbur...
Photos by Category
Source of photos: spotto.be
Energy Performance
Energy Class
A
Class A
Location
Blokkestraat 41 bus B, 8550, Zwevegem
Exact locationNeighborhood
Amenities within walking distance (500m) are highlighted
Transport
Bus stop
200 m3 minTrain station
4 km11 minAirport
32 km1.4hEducation
Kindergarten
4 km11 minSecondary school
11 km30 minUniversity
3 km8 minLibrary
600 m9 minShopping & Services
Supermarket
1,000 m16 minGrocery store
1.5 km23 minRestaurant
900 m13 minShopping center
11 km28 minBank
800 m13 minHealthcare
Pharmacy
1.5 km24 minDoctor
600 m9 minHospital
4 km12 minVeterinary
4 km10 minLeisure & Nature
Park
100 m1 minBeach
2.4 km6 minEnvironment
Major road
1.3 km21 minRailway tracks
1.7 km26 minPhoto Tour

facade

kitchen

home office

facade

home office

home office