Müükapartment
1-room apartment in Manigod
115 000 €
6389 €/m²
1
Toad kokku
18 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
20 kmLennujaam
44 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
18 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
27 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
5 kmHaigla
19 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
6 kmRand
12 kmPhoto Tour

facade

balcony

bedroom

living room

kitchen