Müükapartment
2-bedroom apartment in Almere
525 000 €
5966 €/m²
Jesse Owenspad 52
2
Magamistoad
88 m²
Elamispind
Ehitusaasta2024
Asukoht
Jesse Owenspad 52
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m6 minRaudteejaam
300 m5 minLennujaam
23 km1hHaridus
Lasteaed
400 m7 minKeskkool
17 km44 minÜlikool
5 km14 minRaamatukogu
400 m6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m7 minToidupood
400 m6 minRestoran
300 m5 minPank
5 km13 minTervishoid
Apteek
500 m7 minArst
400 m7 minHaigla
6 km15 minVeterinaaria
300 m5 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m10 minRand
900 m14 minKeskkond
Raudtee
300 m5 minPhoto Tour

Asukoht
Jesse Owenspad 52
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.