Müükhouse
Individual House with Garden in Bergerac
149 000 €
1419 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
105 m²
Elamispind
450 m²
Krunt
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom individual house features a bright living room and a kitchen. The property includes a garden, two terraces, a garage, and a carport, situated in the sought-after Hôpital district near the town centre.
Ehitusaasta1962
Energiaklass
269 kWh/m²/yrE
Class E — 269 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
55 kg CO²/m²/yrE
Class E — 55 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
3 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
42 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
LähedalVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus

Individual House with Garden in Bergerac
149 000 €
1419 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
ALEXANDRE VU QUANG HUY
CYRANOIMMOBILIER
Viide: 1966
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.