Müükhouse
Independent House with Private Garden in Mascali
115 000 €
1337 €/m²
via Carrata, Mascali
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
86 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom independent house features a private garden and is located in a peaceful setting in Mascali. The property is well-maintained, bright, and sunny, with easy access to the sea and nearby Taormina. It is close to the Marina di Riposto and the scenic Mount Etna.
Energiaklass
100.55 kWh/m²/yrG
Class G — 100.55 kWh/m²/yr
Asukoht
via Carrata, Mascali
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,2 km19 minRaudteejaam
700 m11 minLennujaam
34 km1.4hHaridus
Lasteaed
3 km9 minÜlikool
16 km43 minRaamatukogu
600 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
1,3 km21 minRestoran
1,3 km20 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
0 m1 minHaigla
4 km11 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m8 minRand
1,2 km19 minKeskkond
Suurem tee
1,4 km23 minRaudtee
500 m7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.