Müükhouse
Independent House with Courtyard in San Venanzo
75 000 €
395 €/m²
Via Centro 91, San Venanzo
8
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
190 m²
Elamispind
1800 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This independent house, located in a quiet area near the village of Ospedaletto, San Venanzo, comprises two symmetrical units. Each unit includes a spacious living room, a living kitchen with a fireplace, a hallway, two double bedrooms, a small bedroom, a bathroom, and a balcony. The property also features two garages, two cellars, a courtyard, and approximately 1,800 square metres of land with wo...
Asukoht
Via Centro 91, San Venanzo
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
8 km20 minRaudteejaam
13 km33 minLennujaam
36 km1.6hHaridus
Ülikool
32 km1.4hRaamatukogu
13 km33 minKaubandus ja teenused
Supermarket
5 km13 minToidupood
300 m4 minRestoran
3 km9 minPank
5 km13 minTervishoid
Apteek
5 km13 minArst
5 km13 minHaigla
12 km32 minVaba aeg ja loodus
Park
4 km11 minRand
29 km1.3hPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.