Pildid puuduvad
Müükhouse
Independent House to Renovate in Pizzino, Taleggio
29 500 €
246 €/m²
Pizzino, Taleggio
5
Toad kokku
1
Vannitoad
120 m²
Elamispind
100 m²
Aed
Kirjeldus
This five-room, one-bathroom independent house is located in a small, sunlit village. The property, free on three sides, includes a large portico, spacious kitchen, living room, and bathroom on the ground floor, with two bedrooms and a balcony on the first floor. It also features two cellars and a private garden of approximately 100 m².
Ehitusaasta1950
SeisukordVajab remonti
Lisaomadused
Sisustatud köök
Terrass
Asukoht
Pizzino, Taleggio
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
900 m14 minRaudteejaam
10 km26 minLennujaam
27 km1.2hHaridus
Lasteaed
900 m14 minÜlikool
14 km37 minRaamatukogu
6 km15 minKaubandus ja teenused
Supermarket
6 km15 minToidupood
2,3 km6 minRestoran
900 m14 minPank
8 km21 minTervishoid
Apteek
1,6 km25 minArst
7 km18 minHaigla
8 km20 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
2,5 km7 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.