Müükhouse
7-room house in Nibe
2 495 000 DKK
9746 DKK/m²
Huulmøllevej 12, Vokslev, 9240 Nibe
7
Toad kokku
256 m²
Elamispind
333259 m²
Krunt
Ehitusaasta1923
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: nybolig.dk
Asukoht
Huulmøllevej 12, Vokslev, 9240 Nibe
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
2,9 km7 minRaudteejaam
16 km41 minLennujaam
18 km46 minHaridus
Lasteaed
1,6 km25 minÜlikool
17 km43 minRaamatukogu
11 km29 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,9 km7 minToidupood
3 km8 minRestoran
2,9 km8 minPank
3 km9 minTervishoid
Apteek
2,9 km8 minArst
3 km8 minHaigla
14 km36 minVaba aeg ja loodus
Park
2,4 km6 minRand
3 km8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.