Müükhouse
House with Swimming Pool in Ravels
580 000 €
2417 €/m²
Ravels
3
Magamistoad
2
Vannitoad
240 m²
Elamispind
960 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom house is situated on a 960 m² plot with a swimming pool in a quiet street in Ravels. The property features a terrace, solar panels, and double glazing, with an EPC label C. It includes indoor parking and was constructed in 1985.
Ehitusaasta1985
Energiaklass
297 kWh/m²/yrC
Class C — 297 kWh/m²/yr
Asukoht
Ravels
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
7 km18 minLennujaam
27 km1.1hHaridus
Lasteaed
800 m13 minÜlikool
19 km50 minRaamatukogu
6 km15 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m12 minToidupood
2,8 km7 minRestoran
1,3 km21 minPank
1,1 km17 minTervishoid
Apteek
4 km11 minArst
8 km22 minHaigla
6 km16 minVeterinaaria
8 km21 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m7 minRand
2,2 km6 minPhoto Tour

Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.