Müükhouse
House with Studio and Garden near TGV Station
436 800 €
2374 €/m²
7
Toad kokku
184 m²
Elamispind
7241 m²
Krunt
28 m²
Terrass
24/7
Turvalisus
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This four-bedroom, three-bathroom house includes a separate studio and several outbuildings. The property features a landscaped garden with various living spaces, including a terrace and veranda. It is located near the TGV station and the coast.
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, etreproprio.com
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
4 kmRaudteejaam
5 kmLennujaam
80 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
9 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
26 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
8 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
4 kmPhoto Tour

garden
House with Studio and Garden near TGV Station
436 800 €
2374 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Bsk Immobilier
Viide: 324784
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.