Müükhouse
House with Sea View in Lorient Coast
1 200 000 €
9677 €/m²
7
Toad kokku
5
Magamistoad
124 m²
Elamispind
1197 m²
Krunt
1200 m²
Aed
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This five-bedroom, two-bathroom house offers a generous living space and a 1200 m² garden with a sea view. The property includes a garage and is located on the Lorient coast. The garden is ideal for hosting family and friends.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
112 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Raudtee
3 kmPhoto Tour

facade

garden

terrace patio

Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.