Müükhouse
House with Sea View in Camaret-sur-Mer
672 750 €
4738 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
142 m²
Elamispind
860 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This six-bedroom, four-bathroom house is located on the heights of the port of Camaret-sur-Mer, offering a private and tranquil setting with a sea view. The property includes a spacious living room with large windows, a kitchen, and a garden with a terrace providing an impressive view. Additional features include a basement, parking spaces, and a small stone house for renovation.
Ehitusaasta1991
OmandTäis
Korrust2
Energiaklass
263 kWh/m²/yrE
Class E — 263 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
8 kg CO²/m²/yrB
Class B — 8 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
5 kmRaudteejaam
15 kmLennujaam
21 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
8 kmÜlikool
9 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
11 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
8 kmHaigla
9 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand

House with Sea View in Camaret-sur-Mer
672 750 €
4738 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
ERA SERENI-TY
Viide: 2692
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.