Müükhouse
House with Potential in St Pierre Montlimart
147 990 €
1526 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
97 m²
Elamispind
435 m²
Krunt
435 m²
Aed
Kirjeldus
This five-bedroom house, with four bedrooms and one bathroom, is located in St Pierre Montlimart. It features a basement with a garage, workshop, and cellar, and is set on a 435 m² plot. The property requires renovation to fully realise its potential.
Ehitusaasta1956
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
7 kmRaudteejaam
14 kmLennujaam
42 kmHaridus
Lasteaed
6 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
26 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
17 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
7 kmHaigla
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
6 kmRand
7 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmPhoto Tour

facade

facade

facade

other room
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.