Müükhouse
House with Pool in Saintry-sur-Seine
429 000 €
2524 €/m²
5
Toad kokku
170 m²
Elamispind
1270 m²
Krunt
39 m²
Terrass
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This house, located in a quiet and sought-after area of Saintry-sur-Seine, offers five to six bedrooms and two bathrooms. It features a double living room with a fireplace, a modern kitchen with dining area, and an extension of approximately 39 m² leading to a garden. The property includes a swimming pool, a large double garage with motorised door, and a garden shed.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
15 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
13 kmKeskkond

House with Pool in Saintry-sur-Seine
429 000 €
2524 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Bsk Immobilier
Viide: 327662
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 25. apr 2026 | 445 000 € | 2618 € / m² | Algne |
| 19. mai 2026 | 429 000 € | 2524 € / m² | -3.6% |