Müükhouse
House with Pool and Garden in Saint-Martin-de-Ré
798 500 €
6710 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
119 m²
Elamispind
297 m²
Krunt
Lääs
Suund
Kirjeldus
This five-bedroom, two-bathroom house features a 55 m² west-facing living room and a fitted kitchen. The property includes a private enclosed garden, a swimming pool, and a garage, situated near local amenities in Saint-Martin-de-Ré.
Ehitusaasta1984
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust2
Energiaklass
239 kWh/m²/yrD
Class D — 239 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
24 kg CO²/m²/yrC
Class C — 24 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
17 kmLennujaam
12 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
17 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
15 kmPank

hallway entrance
House with Pool and Garden in Saint-Martin-de-Ré
798 500 €
6710 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
OSMOZ IMMO
Viide: 132024465
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 25. dets 2025 | 913 500 € | 7676 € / m² | Algne |
| 20. märts 2026 | 832 000 € | 6992 € / m² | -8.9% |
| 9. apr 2026 | 798 500 € | 6710 € / m² | -4.0% |