Müükhouse
House with Pool and Garden in Saint-Grégoire
732 000 €
4000 €/m²
7
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
183 m²
Elamispind
600 m²
Krunt
100 m²
Terrass
Kirjeldus
This 183 m² house features four bedrooms and three bathrooms, with a high-end kitchen overlooking a 100 m² terrace. The property includes a swimming pool, spa, and a 600 m² landscaped garden. Located in Saint-Grégoire, it offers convenient access to local shops, schools, and amenities.
Energiaklass
223 kWh/m²/yrD
Class D — 223 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
8 kg CO²/m²/yrB
Class B — 8 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmMetroopeatus
3 kmLennujaam
9 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
3 kmRaamatukogu
LähedalRand
3 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.