Müükhouse
House with Large Garden in Saint-Cyr-sur-le-Rhône
420 000 €
3652 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
115 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This four-bedroom house, built in 1996, is located on a spacious, largely flat, and wooded plot with a well. The property features a bright living area with a wood-burning stove, an equipped kitchen, and four bedrooms with solid oak parquet flooring, including one on the ground floor with a private en-suite. Additional amenities include a double garage with mezzanine, a terrace, and a cellar.
Ehitusaasta1996
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, etreproprio.com, properstar.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
196 kWh/m²/yrD
Class D — 196 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
7 kg CO²/m²/yrB
Class B — 7 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
27 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
20 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
19 kmPank
LähedalRand
8 kmKeskkond

facade

House with Large Garden in Saint-Cyr-sur-le-Rhône
420 000 €
3652 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Cindy HOARAU
Immo de France St Didier Sous Aubenas
Viide: VM27594-GROUPEVALRIM26
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 17. apr 2026 | 437 000 € | 3800 € / m² | Algne |
| 1. mai 2026 | 420 000 € | 3652 € / m² | -3.9% |