Müükhouse
House with Garden in Neuvecelle Centre
730 000 €
4056 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
180 m²
Elamispind
1000 m²
Krunt
Kirjeldus
This house, located in the centre of Neuvecelle, features three bedrooms, one bathroom, and one additional WC. It includes a fully finished basement and approximately 60 m² of attic space suitable for conversion. The property is situated on a 1,000 m² plot with a garden, offering convenient access to local amenities and schools.
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, etreproprio.com
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
40 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
13 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
8 kmVeterinaaria

House with Garden in Neuvecelle Centre
730 000 €
4056 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.