Müükhouse
House with Garden in Grimminge, Geraardsbergen
295 000 €
2034 €/m²
Grimmingeplein 9, 9506 Grimminge
3
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
145 m²
Elamispind
650 m²
Krunt
68
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom house is located on the village square of Grimminge, Geraardsbergen. The ground floor features an entrance hall, living room, kitchen, a veranda with an attached toilet and bathroom, and a bedroom. The first floor currently has three bedrooms and a shower room. The property includes a garden and garage, with potential for additional purchase.
Energiaklass
542 kWh/m²/yrF
Class F — 542 kWh/m²/yr
Asukoht
Grimmingeplein 9, 9506 Grimminge
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
2,2 km6 minLennujaam
37 km1.6hHaridus
Lasteaed
6 km14 minKeskkool
13 km34 minÜlikool
8 km20 minRaamatukogu
0 m1 minKaubandus ja teenused
Supermarket
5 km12 minToidupood
400 m7 minRestoran
100 m1 minPank
5 km12 minTervishoid
Apteek
3 km8 minArst
3 km8 minHaigla
6 km15 minVeterinaaria
5 km13 minVaba aeg ja loodus
Park
1,7 km26 minRand
2,1 km6 minKeskkond
Raudtee
1,3 km20 minPhoto Tour

land plot

facade

facade

garden

facade

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.