Müükhouse
House with Garden in Crouzilles
59 990 €
1000 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
60 m²
Elamispind
285 m²
Krunt
285 m²
Aed
Kirjeldus
This two-bedroom house, with one bathroom and one WC, is located in the peaceful commune of Crouzilles. The property features 60 m² of living space and an additional annexe for further development. It includes a 285 m² garden with a well, offering potential for personalisation and expansion.
Ehitusaasta1930
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmLennujaam
148 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
31 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
LähedalRestoran
4 kmPank
5 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
4 kmHaigla
9 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
4 kmPhoto Tour

facade

garden

facade
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.