Müükhouse
House with Garage in Tracy-sur-Loire
72 000 €
791 €/m²
3
Toad kokku
91 m²
Elamispind
255 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom house includes a living room, kitchen, and a study or additional bedroom. The property features a garage, cellar, and enclosed garden, situated in a quiet area near the Loire River.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmHaridus
Lasteaed
8 kmAlgkool
5 kmKeskkool
6 kmÜlikool
40 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
LähedalRestoran
4 kmKaubanduskeskus
11 kmPank
6 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
6 kmHaigla
6 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
6 kmRand
8 kmKeskkond

House with Garage in Tracy-sur-Loire
72 000 €
791 €/m²
Avaldaja
Propriétés-Privées.com
Viide: 447901MADE
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.