Müükhouse
House with Courtyard in Aiseau-Presles
Alates 129 000 €
908 €/m²
Rue Quartier du Roi 71, 6250 Aiseau-Presles
5
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
142 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-facade house offers approximately 142 m² of habitable space, featuring two bedrooms and a bathroom. The ground floor includes a 24 m² living room, a 10 m² dining room, a 10 m² kitchen, and a utility room. The property also has a non-attached garden, a courtyard, and a garage, situated in a quiet area with nearby amenities.
Energiaklass
491 kWh/m²/yrF
Class F — 491 kWh/m²/yr
Asukoht
Rue Quartier du Roi 71, 6250 Aiseau-Presles
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
1000 m16 minMetroopeatus
7 km18 minLennujaam
7 km19 minHaridus
Lasteaed
1,8 km28 minAlgkool
1,2 km19 minKeskkool
2,0 km31 minÜlikool
5 km12 minRaamatukogu
1,4 km23 minKaubandus ja teenused
Supermarket
900 m14 minToidupood
1,1 km17 minRestoran
1,5 km23 minKaubanduskeskus
7 km17 minPank
1,3 km20 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
5 km12 minHaigla
2,7 km7 minVeterinaaria
2,8 km7 minVaba aeg ja loodus
Park
1,9 km30 minRand
11 km28 minKeskkond
Suurem tee
3 km9 minRaudtee
500 m8 minPhoto Tour