Müükapartment
4-room apartment in Randers C
2 195 000 DKK
17 992 DKK/m²
Steen Blichers Gade 1D, 1. tv
4
Toad kokku
3
Magamistoad
122 m²
Elamispind
Ehitusaasta1890
Korrus1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: edc.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
B
Class B
Asukoht
Steen Blichers Gade 1D, 1. tv
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
16 km41 minLennujaam
38 km1.7hHaridus
Lasteaed
200 m3 minÜlikool
25 km1.1hRaamatukogu
800 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
400 m6 minRestoran
200 m3 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
600 m9 minHaigla
800 m12 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
23 km59 minKeskkond
Suurem tee
2,2 km6 minRaudtee
200 m3 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.