Müükapartment
2-room apartment in Herencia
69 000 €
986 €/m²
Herencia, Ciudad Real
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
70 m²
Elamispind
OmandTäis
Korrus3
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Raudteejaam
13 km34 minLennujaam
121 km5.3hHaridus
Lasteaed
400 m7 minRaamatukogu
19 km49 minKaubandus ja teenused
Supermarket
6 km17 minRestoran
4 km11 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
400 m7 minHaigla
12 km31 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
9 km22 minKeskkond
Suurem tee
3 km8 minPhoto Tour

hallway entrance
2-toaline korter asukohas Herencia
69 000 €
986 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
GESTIONA REAL ESTATE
Viide: HERE-V-PAR-12577-MO
Asukoht
Herencia, Ciudad Real
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.