Müükapartment
3-room apartment in København S
8 095 000 DKK ≈ 1 083 274 €
64 760 DKK/m² ≈ 8666 €/m²
Hans Hedtofts Gade 5, 1. th., 2300 København S
3
Toad kokku
125 m²
Asukoht
Hans Hedtofts Gade 5, 1. th., 2300 København S
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
1,2 km19 minMetroopeatus
700 m12 minLennujaam
5 km13 minHaridus
Lasteaed
200 m2 minKeskkool
1,4 km22 minÜlikool
800 m12 minRaamatukogu
600 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m4 minToidupood
200 m3 minRestoran
400 m6 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
600 m9 minArst
200 m3 minHaigla
2,1 km5 minVeterinaaria
500 m7 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
1000 m15 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
700 m11 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.