Müükapartment
Ground Floor Trilocale with Terrace in Bernareggio
184 000 €
2165 €/m²
Via Cadorna 12, Bernareggio
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
85 m²
Elamispind
45 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom apartment is located on the ground floor of a nine-apartment building with an elevator, constructed in 2008. The property features a spacious living room with an open-plan kitchen, a 45 m² terrace, and a bathroom with a bath and shower. The apartment is well-lit with large wooden double-glazed windows and includes a private cellar.
Ehitusaasta2008
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus0 / 2
Lisaomadused
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: wikicasa.it
Asukoht
Via Cadorna 12, Bernareggio
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
4 km11 minLennujaam
22 km57 minHaridus
Lasteaed
500 m8 minKeskkool
28 km1.2hÜlikool
12 km31 minRaamatukogu
1,9 km30 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m10 minToidupood
100 m2 minRestoran
300 m4 minPank
200 m2 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
500 m8 minHaigla
6 km14 minVeterinaaria
1,9 km30 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
5 km14 minKeskkond
Raudtee
2,1 km5 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.