Müükapartment
Ground Floor Trilocale with Potential in Albaredo D'Adige
50 000 €
769 €/m²
Via Belvedere 1, Albaredo D'Adige
3
Toad kokku
1
Vannitoad
65 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom trilocale is located on the ground floor of a building currently classified as commercial, with potential for residential conversion. The property features an open-plan living and kitchen area, two bedrooms, a bathroom, and a utility room. It includes a toilet, gas connection, and is situated on Via Belvedere 1, Albaredo D'Adige.
SeisukordVajab remonti
Korrus0
Lisaomadused
Konditsioneer
Möbleeritud
Parkla
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: wikicasa.it
Asukoht
Via Belvedere 1, Albaredo D'Adige
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
9 km23 minLennujaam
33 km1.4hHaridus
Ülikool
27 km1.1hRaamatukogu
5 km13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
5 km14 minToidupood
1,9 km30 minRestoran
1,9 km30 minPank
2,0 km5 minTervishoid
Apteek
400 m7 minArst
2,8 km7 minHaigla
10 km26 minVeterinaaria
5 km13 minVaba aeg ja loodus
Park
2,0 km31 minRand
25 km1.1hKeskkond
Suurem tee
5 km12 minPhoto Tour

facade

garage

utility room

other room

garage

utility room
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.