Müükhouse
Ground Floor House with Pool in Quiet Area
349 000 €
2861 €/m²
4
Toad kokku
122 m²
Elamispind
700 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This ground floor house, approximately 122 m², is fully renovated and features three bedrooms, a bathroom, and a separate WC. The property includes a large living room with air conditioning and a wood-burning stove, an open-plan kitchen, and a bright veranda. Additional amenities include a garage, two external parking spaces, a large terrace with a pool, and a peaceful, wooded garden.
Ehitusaasta2000
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
81 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
22 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
27 kmPank
LähedalRand
6 kmKeskkond

living room
Ground Floor House with Pool in Quiet Area
349 000 €
2861 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Plein Soleil Immo
Viide: 536
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 4. nov 2025 | 357 000 € | 2931 € / m² | Algne |
| 22. mai 2026 | 349 000 € | 2861 € / m² | -2.2% |
| 22. mai 2026 | 357 000 € | 2930 € / m² | +2.3% |
| 23. mai 2026 | 349 000 € | 2861 € / m² | -2.2% |