Müükapartment
Ground Floor Flat with Terrace in Sant Jordi, Ripollet
160 000 €
3333 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
48 m²
Elamispind
Kirjeldus
This ground floor flat offers two bedrooms, one bathroom, and a private terrace. Located in the Can Mas neighbourhood of Ripollet, it provides a strategic balance of residential tranquillity and proximity to Barcelona. The property features an open-plan living area, an independent kitchen, and is finished with parquet flooring and double-glazed aluminium windows.
Ehitusaasta1966
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus0
Energiaklass
22 kWh/m²/yrC
Class C — 22 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
22 kg CO²/m²/yrC
Class C — 22 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmMetroopeatus
4 kmLennujaam
21 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
12 kmÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
7 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.