Müükapartment
Ground Floor Apartment with Studio in Nichelino
65 535 €
898 €/m²
4
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
73 m²
Elamispind
Kirjeldus
This ground floor apartment comprises an entrance, a living room with a small kitchen, a bathroom, a bedroom, and a studio. It also includes a cellar space. Located on Via XXV Aprile in Nichelino, the property is part of a judicial auction.
OmandTäis
Korrus0
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
20 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
5 kmKeskkool
11 kmÜlikool
LähedalRand
12 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.