Müükapartment
Ground Floor Apartment with Balcony in Ussel
80 000 €
1127 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
71 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom apartment features a large living room with a balcony, a fitted kitchen, and two bedrooms with built-in wardrobes. The property includes a garage, a cellar, and is situated on the ground floor of a residence.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus0 / 4
KüteGaas
Lisaomadused
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com
Energiatõhusus
Energiaklass
230 kWh/m²/yrD
Class D — 230 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
36 kg CO²/m²/yrD
Class D — 36 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
70 kmHaridus
LähedalRand
15 kmKeskkond

bedroom
Ground Floor Apartment with Balcony in Ussel
80 000 €
1127 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
iad france
IAD France / Loïc Veysseix
Viide: 1906992
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.