Müükhouse
4-room house in Skive
2 175 000 DKK
13 426 DKK/m²
Grønningen 2, 7800 Skive
4
Toad kokku
162 m²
Elamispind
844 m²
Krunt
Ehitusaasta1960
Asukoht
Grønningen 2, 7800 Skive
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
500 m8 minLennujaam
76 km3.3hHaridus
Lasteaed
300 m5 minÜlikool
2,3 km6 minRaamatukogu
900 m14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m9 minToidupood
100 m2 minRestoran
700 m10 minPank
500 m7 minTervishoid
Apteek
700 m11 minArst
200 m3 minHaigla
200 m2 minVeterinaaria
1,8 km29 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
2,0 km31 minKeskkond
Raudtee
1,3 km20 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.