For Salehouse
Gerard Scholtenstraat 78 A Rotterdam
€680,000
€4,024/m²
Gerard Scholtenstraat 78, Rotterdam
8
Total rooms
4
Bedrooms
2
Bathrooms
169 m²
Livable surface
113 m²
Land area
Description
Stap binnen in een stukje levende geschiedenis, een unieke kans in het hart van het gezellige Oude Noorden. Dit statige woonhuis uit 1895 ademt nog altijd de sfeer van een tijd waarin vakmanschap en karakter de norm waren. Met originele marmeren schouwen, prachtig glas-in-lood, en rijk gedecoreerde ornamentenplafonds is dit een thuis waar authenticiteit niet slechts een detail is, maar het hart va...
Year built1895
Photos by Category
Source of photos: makelaarsland.nl
Energy Performance
Energy Class
E
Class E
Location
Gerard Scholtenstraat 78, Rotterdam
Exact locationNeighborhood
Amenities within walking distance (500m) are highlighted
Transport
Bus stop
200 m3 minTrain station
900 m15 minSubway station
1.2 km19 minAirport
2.9 km8 minEducation
Kindergarten
500 m8 minPrimary school
2.1 km5 minSecondary school
1.6 km24 minUniversity
600 m9 minLibrary
600 m9 minShopping & Services
Supermarket
200 m2 minGrocery store
100 m1 minRestaurant
100 m1 minBank
1.1 km18 minHealthcare
Pharmacy
200 m3 minDoctor
200 m3 minHospital
1.2 km18 minVeterinary
900 m14 minLeisure & Nature
Park
400 m6 minBeach
2.0 km5 minEnvironment
Major road
4 km9 minRailway tracks
800 m13 minPhoto Tour

Location
Gerard Scholtenstraat 78, Rotterdam
Exact location