Müükapartment
4-room apartment in Randers C
1 595 000 DKK
11 076 DKK/m²
Vestergade 50, st.
4
Toad kokku
3
Magamistoad
144 m²
Elamispind
Ehitusaasta1901
Korrus0
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: edc.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
D
Class D
Asukoht
Vestergade 50, st.
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
16 km41 minLennujaam
38 km1.7hHaridus
Lasteaed
300 m4 minÜlikool
25 km1.1hRaamatukogu
900 m14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
300 m4 minRestoran
100 m1 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
700 m11 minHaigla
900 m14 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
23 km59 minKeskkond
Suurem tee
2,1 km5 minRaudtee
100 m2 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.