Müükapartment
2-toaline korter Põhja-Tallinnas, Õle tänaval
115 000 €
3549 €/m²
Õle tn 37, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa
2
Toad kokku
1
Magamistoad
32.4 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
Lõuna
Suund
Kirjeldus
Müüa 2-toaline korter Põhja-Tallinnas. Korteris on avatud köök koos köögimööbli ja tehnikaga ning vannituba duši ja pesumasinaga. Gaasiküte tagab madalad ülalpidamiskulud. Majas on tegus ühistu ja sisehoovi kasutamise võimalus. Läheduses asuvad Stroomi rand, Telliskivi loomelinnak ja ühistranspordi ühendused.
Ehitusaasta1940
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus1 / 3
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.ee
Asukoht
Õle tn 37, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
1,1 km17 minLennujaam
5 km14 minHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
1,3 km21 minRaamatukogu
1000 m15 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
200 m4 minRestoran
0 m1 minPank
1,5 km23 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
500 m8 minHaigla
300 m5 minVeterinaaria
500 m7 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m10 minRand
1,8 km29 minKeskkond
Raudtee
400 m7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 22. okt 2025 | 125 000 € | 3858 € / m² | Algne |
| 17. nov 2025 | 123 000 € | 3796 € / m² | -1.6% |
| 31. jaan 2026 | 125 000 € | 3858 € / m² | +1.6% |
| 4. veebr 2026 | 123 000 € | 3796 € / m² | -1.6% |
| 14. veebr 2026 | 125 000 € | 3858 € / m² | +1.6% |
| 18. veebr 2026 | 123 000 € | 3796 € / m² | -1.6% |
| 28. veebr 2026 | 125 000 € | 3858 € / m² | +1.6% |
| 5. märts 2026 | 123 000 € | 3796 € / m² | -1.6% |
| 14. märts 2026 | 119 000 € | 3673 € / m² | -3.3% |
| 15. märts 2026 | 125 000 € | 3858 € / m² | +5.0% |
| 19. märts 2026 | 123 000 € | 3796 € / m² | -1.6% |
| 28. märts 2026 | 119 000 € | 3673 € / m² | -3.3% |
| 29. märts 2026 | 125 000 € | 3858 € / m² | +5.0% |
| 29. märts 2026 | 119 000 € | 3673 € / m² | -4.8% |
| 2. apr 2026 | 123 000 € | 3796 € / m² | +3.4% |
| 12. apr 2026 | 119 000 € | 3673 € / m² | -3.3% |
| 14. apr 2026 | 125 000 € | 3858 € / m² | +5.0% |
| 17. apr 2026 | 123 000 € | 3796 € / m² | -1.6% |
| 19. apr 2026 | 119 000 € | 3673 € / m² | -3.3% |
| 26. apr 2026 | 117 000 € | 3611 € / m² | -1.7% |
| 27. apr 2026 | 119 000 € | 3673 € / m² | +1.7% |
| 27. apr 2026 | 117 000 € | 3611 € / m² | -1.7% |
| 28. apr 2026 | 125 000 € | 3858 € / m² | +6.8% |
| 1. mai 2026 | 123 000 € | 3796 € / m² | -1.6% |
| 10. mai 2026 | 117 000 € | 3611 € / m² | -4.9% |
| 11. mai 2026 | 119 000 € | 3673 € / m² | +1.7% |