Müükapartment
Fully Remodelled T3 Apartment in Benfica
599 900 €
7316 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
3
Vannitoad
82 m²
Elamispind
Kirjeldus
This fully remodelled T3 apartment features three bedrooms and three bathrooms, including a suite. It benefits from three fronts, ensuring exceptional natural light throughout the day. The open-plan living and kitchen area connects to an enveloping balcony, with a premium location near Colombo Shopping Centre and Hospital da Luz.
Ehitusaasta1989
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
5 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
LähedalRand
7 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.