Müükapartment
3-room apartment in Crete
55 000 €
1146 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
48 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: grekodom.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
46 kmHaridus
Lasteaed
7 kmÜlikool
48 kmRaamatukogu
7 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
8 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
7 kmHaigla
8 kmVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
6 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.