Müükapartment
2-room apartment in Randers NØ
395 000 DKK
9186 DKK/m²
Nørrebrogade 97, 1.
2
Toad kokku
1
Magamistoad
43 m²
Elamispind
Ehitusaasta1968
Korrus1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: edc.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
Nørrebrogade 97, 1.
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
500 m7 minRaudteejaam
15 km39 minLennujaam
39 km1.7hHaridus
Lasteaed
700 m11 minÜlikool
25 km1.1hRaamatukogu
1,6 km25 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m7 minToidupood
500 m8 minRestoran
500 m9 minPank
600 m9 minTervishoid
Apteek
1,5 km24 minArst
800 m12 minHaigla
700 m11 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
22 km56 minKeskkond
Suurem tee
3 km8 minRaudtee
1,6 km25 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.