Müükapartment
Flat with Terrace in Juvignac
195 000 €
3145 €/m²
3
Toad kokku
62 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom flat is located on the first floor with lift access. The property features a 22 m² open-plan living area with an American kitchen, two bedrooms, and a terrace with a clear view. The flat includes a secure parking space and a box, and is situated in a recent residence with secure access.
Ehitusaasta2013
SeisukordSuurepärane
OmandKaasomand
Korrus1 / 5
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmLennujaam
12 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalRand
9 kmKeskkond

Flat with Terrace in Juvignac
195 000 €
3145 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Homki Immobilier
Viide: Homki_cadeb_7
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.