Müükapartment
Flat with Balcony in Paris 16ème
395 000 €
7453 €/m²
3
Toad kokku
53 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom flat is located on the third floor with lift access. The property features a south-facing balcony and is situated in a secure, quiet environment near the Mirabeau metro station.
Ehitusaasta1991
SeisukordHea
OmandKaasomand
Korrus3 / 9
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
15 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
10 kmPank
LähedalRand
4 kmKeskkond

other room

Flat with Balcony in Paris 16ème
395 000 €
7453 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Building Partners Paris 17
Viide: 12333
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.