Müükapartment
Flat with Balcony in Gargenville EHPAD
111 000 €
6529 €/m²
1
Toad kokku
17 m²
Elamispind
Kirjeldus
This one-bedroom flat is located on the second floor and includes a wardrobe, en-suite bathroom, and a balcony. The property is situated in the EHPAD Le Clos Saint-Jean, near the town centre and the Seine River, in a quiet, green environment near the Parc naturel du Vexin. The residence offers medicalised accommodation for dependent elderly residents.
OmandTäis
Korrus2
Energiaklass
212 kWh/m²/yrD
Class D — 212 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
41 kg CO²/m²/yrD
Class D — 41 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
48 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
7 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
6 kmPank
LähedalRand
10 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee

Flat with Balcony in Gargenville EHPAD
111 000 €
6529 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
LE COIN DU LMNP
Viide: 6CF61BCF2028423C
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.