Müükapartment
Flat to Renovate with Balcony in Agrigento
27 000 €
300 €/m²
Via Isola delle Femmine 3, Agrigento
3
Toad kokku
1
Vannitoad
90 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom flat is located on the first floor of a three-storey building in Agrigento. The property features a balcony and requires renovation, offering potential for personalisation. It includes a functional layout with a kitchen and living area.
Ehitusaasta1980
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrus1 / 3
Asukoht
Via Isola delle Femmine 3, Agrigento
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minRaudteejaam
2,0 km5 minLennujaam
98 km4.3hHaridus
Lasteaed
600 m9 minÜlikool
3 km9 minRaamatukogu
2,3 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m7 minToidupood
500 m8 minRestoran
500 m8 minPank
2,6 km7 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
2,8 km7 minHaigla
4 km10 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m9 minRand
1,8 km28 minKeskkond
Suurem tee
5 km12 minRaudtee
1,3 km21 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.