Müükhouse
Family House with Wood Cladding in Sourn
265 000 €
1992 €/m²
6
Toad kokku
133 m²
Elamispind
525 m²
Krunt
525 m²
Aed
Kirjeldus
This family house features three bedrooms, one bathroom, and one WC, located in a quiet residential area of Sourn. The ground floor includes a bright living area with an open-plan living room and dining area, a fitted kitchen with a wood-burning stove, a bedroom, a bathroom, a WC with washbasin, a garage, and a utility room. The garden is enclosed and landscaped, covering approximately 525 m², and...
Ehitusaasta2003
OmandTäis
Korrust2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
92 kmHaridus
Lasteaed
8 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
44 kmRaamatukogu
LähedalArst
7 kmHaigla
7 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
17 kmKeskkond

Family House with Wood Cladding in Sourn
265 000 €
1992 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Aximmobilier
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.