Müükhouse
Family House with Pool in La Tremblade
570 000 €
2689 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
3
Vannitoad
212 m²
Elamispind
775 m²
Krunt
Kagu
Suund
Kirjeldus
This five-bedroom, three-bathroom family house features a spacious kitchen opening onto a sunny terrace. The property includes a pool, patio, and six parking spaces, situated near beaches, marinas, and local shops.
Ehitusaasta2019
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, etreproprio.com
Energiatõhusus
Energiaklass
44 kWh/m²/yrA
Class A — 44 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
1 kg CO²/m²/yrA
Class A — 1 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
8 kmLennujaam
45 kmHaridus
Lasteaed
3 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
41 kmRaamatukogu
LähedalArst
5 kmHaigla
7 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
3 kmRand
3 kmKeskkond

Family House with Pool in La Tremblade
570 000 €
2689 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
LIBERKEYS
Viide: DOM28929
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 6. märts 2026 | 765 000 € | 2762 € / m² | Algne |
| 21. märts 2026 | 885 000 € | 3195 € / m² | +15.7% |
| 9. apr 2026 | 685 000 € | 3231 € / m² | -22.6% |
| 23. apr 2026 | 645 000 € | 3042 € / m² | -5.8% |
| 4. mai 2026 | 598 500 € | 2823 € / m² | -7.2% |