Müükhouse
Family House with Garden near RER A
447 000 €
2980 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
150 m²
Elamispind
256 m²
Krunt
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom house includes a parent suite, two flexible bedrooms, and a study. The property features a bright, open-plan living area with a terrace and garden, located in a quiet residential area near Parc Léon Bernard.
Ehitusaasta1994
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmMetroopeatus
3 kmLennujaam
7 kmHaridus

Family House with Garden near RER A
447 000 €
2980 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
PALMER IMMOBILIER
Viide: 132230383
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.