Müükhouse
Family House with Garden in Limours
379 000 €
2915 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
130 m²
Elamispind
465 m²
Krunt
465 m²
Aed
Kirjeldus
This four-bedroom, three-chamber house features a functional kitchen and a bright living room. The property includes a raised undercroft with a garage and storage spaces, and a garden of 465 m². It is located in a quiet area of Limours, close to schools and with easy access to the A10 motorway.
Ehitusaasta1970
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, optimhome.com
Energiatõhusus
Energiaklass
162 kWh/m²/yrD
Class D — 162 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
49 kg CO²/m²/yrD
Class D — 49 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmLennujaam
18 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
8 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
17 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
8 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee
4 kmPhoto Tour

Family House with Garden in Limours
379 000 €
2915 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Optimhome
Florence COUANON
Viide: 830037899038
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 25. dets 2025 | 387 000 € | 2977 € / m² | Algne |
| 9. mai 2026 | 379 000 € | 2915 € / m² | -2.1% |