Müükhouse
Family House with Garden in Chatou
780 000 €
6000 €/m²
6
Toad kokku
130 m²
Elamispind
514 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This seven-bedroom, two-bathroom house is set on a 514 m² plot. The property features a ground-floor bedroom with en-suite shower room, a double living room with fireplace, and a terrace leading to a private garden. The house is located in a quiet, sought-after area near schools, shops, and transport links.
Ehitusaasta1981
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
6 kmLennujaam
22 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank

Family House with Garden in Chatou
780 000 €
6000 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
L'adresse Chatou
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.