Müükhouse
Family House with Garage in Étampes
286 200 €
2262 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
126.5 m²
Elamispind
502 m²
Krunt
Kirjeldus
This four-bedroom, one-bathroom house features a total basement and a recent kitchen. The property includes a terrace and a large garage, situated in a quiet cul-de-sac near schools, shops, and the train station.
Ehitusaasta1970
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
34 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
24 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
15 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
LähedalVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
28 kmKeskkond

Family House with Garage in Étampes
286 200 €
2262 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
ERA ADG IMMOBILIER
Viide: 6446
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.